دانستنی های صیغه یابی در تلگرام تا دانلود نرم افزار همسر یابی

Admin ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

صیغه یابی یا همسر یابی کدام یک رو انتخاب کنیم !

چند وقتی است که در بین مردم و سایت ها بحث راجب نرم افزاری به عنوان نرم افزار صیغه یابی رواج پیدا کرده است.

در واقع اگر به ریشه بپردازیم از همان اول، سایت هایی به عنوان سایت همسر یابی، صیغه یابی، ازدواج موقت، دوست یابی و… فعالیت میکردند٬ برخی در چت روم های مسنجر یاهو، برخی فیسبوک و… به دنبال این قضیه بودند.

اما امروزه با وجود گوشی ها و استفاده زیاد از آنها بحث نرم افزار بسیار داغ شده است! در ادامه با ماشید تا در مورد این نرم افزار بیشتر به شما عزیزان توضیح دهیم.

نرم افزاری به نام صیغه یاب در واقع ساخته نشده است اما عده ای آدم سودجو در سایت های خود این نرم افزار خیالی را برای فروش گذاشته اند، اما در واقع نرم افزار هایی هستند که کار این نرم افزار را انجام میدهند.

همانطور که گفتیم پیش تر در سایت ها و شبکه های اجتماعی چنین اتفاقی میوافتاد، در واقع مردم به دنبال ازدواج موقت بودند٬ حال با وجود در دسترس بودن گوشی های همراه برای همگی چنین چیزی بسیار راحت تر از قبل شده است.

برای مثال در تلگرام کانال های بسیاری با این موضوع ساخته شده اند! شیوه کاری این کانال ها به این صورت است که اطلاعات افرادی که میخواهند را در کانال خود میگذراند، سپس از کاربران درخواست میکنند جهت هماهنگی به پی وی انها مراجعه کنند.

پس از مارجعه آنها مبلغی از شما درخواست میکنند که درصدی از آن برای خودشان و مقداری برای شخص است٬ البته فعالیت این کانال ها غیرقانونی میباشد و پلیس فتا با آنها برخورد میکند.
در شیوه ی دیگری برخی گروه هایی میسازند و افراد در گروه خود باهم هماهنگ کرده و به صورت موقت ازدواج میکنند.

در اینستاگرام نیز چنین چیزی وجود دارد٬ افراد پیج هایی ساخته و عکس های خود و مشخصاتشان را در ان میگذارند و از بقیه درخواست میکنند برای هماهنگی به دایرکت مراجعه کنند٬ البته تعداد پیج های فیک که برای جذب فالوور هستند نیز در این شبکه ی اجتماعی کم نمیباشد.


نظر یکی از کاربران که این نرم افزار را خریداری کرده است !

پوریا این گونه بیان میکند که: ابتدا در اینستاگرام خود کلمه ی صیغه را سرچ کردم و سپس با پیج های مواجه شدم که ادرس تلگرام خود را گذاشته و تبلیغ کرده بودند که برای آشنایی با کسانی که زن صیغه ای میخواهند به این ادرس تلگرامی بروید.

خب من هم به آن ادرس رفتم و با یک ربات تلگرامی به نام R+++M وصل شدم. ربات کاملا همه خدمات را میداد و هرچیزی که میخواستید مهیا میکرد از قبیل فیلم های بد و عکسهای بد و داستان ها و اینجور چیزها که آدرم را فریب دهد٬ اما نکته جالب تبلیغ شدید این ربات برای خرید نرم افزار صیغه و همسر یابی بود که توجه مرا جلب کرد و دست به خرید آن زدم.

مبلغ چهارده هزار تومان از حساب بنده کسر شد و در نهایت یک برنامه به نام چت شگردها دانلود کردم٬ این برنامه یک برنامه ی چت بسیار ساده و مسخره بود و حتی شما در بازار هم میتوانید ان را دانلود کنید و ببینید چقد چرت است.


 “نرم افزارهای دوست یابی”شیوه جدید کلاهبرداری سارقان اینترنتی

به تازگی در دنیای مجازی تبلیغ برنامه ای با عنوان نرم افزار دوست یابی گسترش پیدا کرده است که در ازای مبلغی این نرم افزار را به شما ارائه می دهند و هر سایتی نیز ادعا می کند که نرم افزار خود اصل است،نکته قابل تامل در مورد این تبلیغات و سایت ها این است که در برخی از همین سایت هاشمار دانلود را بیش از ۵۰۰۰ معرفی کرده اند و با تیترهای جذاب و تحریک کننده ، سعی در کلاهبرداری و اخاذی از کاربران دارند.
با رصد این سایت ها متوجه شدیم که این نرم افزار به اصطلاح دوست یابی همان”Truecaller” است که با شیوه های مختلف سعی در شکار افرادی دارند که به راحتی فریب می خورند.این نرم افزار در حقیقت یک نرم افزار رایگان است که آن طور که گفته می شود عمل نمی کند و کارایی لازم را نداشته و نمی تواند از طریق اسم شماره را در اختیار کاربر قرار دهد.
این سایت های سود جو در تلاش هستند تا با متن های جذاب و گاه کنجکاوانه به سراغ طعمه های ساده دلی بروند که دل در گرو این نرم افزارها بسته اند،غافل از اینکه این نرم افزارها فقط قصد خالی کردن جیب کاربران دنیای مجازی را دارند.
نکته قابل تامل این است که لینک فروش این نرم افزار با یک واسط به درگاه های بانک های عامل کشور وصل است که این نشان از غفلت جدی مسئولان در حوزه فضای مجازی دارد.
تیم تحریریه سرویس فضای مجازی این هشدار را به کاربران دنیای مجازی می دهد که بیشتر مراقب این نرم افزارها باشند.ما در اینجا وظیفه خطیر اطلاع رسانی را انجام دادبم و حال منتظر جواب و یا اقدامات جدی نهاد های زیر ربط و مسئول و به خصوص پلیس فتا در این زمینه هستیم.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
مطلب مربوط به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط که شاید دوست داشته باشید